Maszyny do zaciskania przewodów paliwowych

Filtry
Wyczyść wszystkie ( 0 )
Cena Wyczyść
Pokaż wszystkie filtry

Zaciskarka do przewodów

W tej kategorii znajdziecie Państwo maszyny do produkcji przewodów, takie jak zaciskarka. Specjalizujemy się w wytwarzaniu modeli, które łączą w sobie niezawodność i funkcjonalność, a równocześnie są maksymalnie praktyczne. W przypadku każdego urządzenia nasi klienci mogą liczyć na najwyższej jakości wykorzystane komponenty oraz konstrukcję, która w założeniu maksymalnie ułatwia i przyśpiesza wykonywanie konkretnych zadań, a co za tym idzie, bardzo często przekłada się na większy zysk, w przypadku fachowych oraz więcej wolego czasu dla domowych majsterkowiczów.

Zaciskarka do przewodów paliwowych

Naszą zaciskarkę charakteryzuje przede wszystkim unikalna budowa. Urządzenie należy do manualnych, analogowych maszyn do produkcji przewodów. Doskonale sprawdza się zarówno w profesjonalnych zakładach, jak i przydomowych warsztatach. Zaciskarki do przewodów stosowane są przy wszystkich pracach związanych z naprawą jednostek napędowych, wymianą filtrów, olejów oraz innymi zadaniami wymagającymi zaciskania końcówek na wężach. Sprzęt idealnie sprawdza się zwłaszcza przy nowoczesnych przewodach niskiego ciśnienia wykonanych z twardych tworzyw sztucznych. Gwarantuje wysoką jakość wykonania połączeń bez konieczności użycia siły.

Nasz katalog produktowy obejmuje zaciskarki przenośne oraz stacjonarne. Przenośne modele mają sześć punktów zgniotu i są kompatybilne z wężami o średnicy DN 4-8. Z kolei do przewodów o większych średnicach (DN 1-16, DN 20-25) wykorzystuje się wersje stacjonarne, które brak mobilności nadrabiają bardzo dużą siłą i szybkością działania.