Złącza hydrauliczne - złączki hydrauliki siłowej

Filtry
Wyczyść wszystkie ( 0 )
Cena Wyczyść

Jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych producentów złącz w Małopolsce. Złączki hydrauliki siłowej wchodzące w skład naszej oferty wyróżniają się niezwykle wysokimi parametrami użytkowymi oraz funkcjonalnością wymaganą we współczesnych instalacjach. Wszystkie złącza hydrauliczne produkujemy zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi oraz europejskimi. Dużą wagę przykładamy do selekcji surowców. Materiały pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom dostęp do wyrobów o pierwszorzędnych właściwościach użytkowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala nam na stosowanie najnowocześniejszych metod obróbki.


W rozbudowanym katalogu produktowym znajdziecie Państwo dziesiątki złączek o różnorodnym zastosowaniu. Opisywane wyroby sprawdzają się między innymi w łączeniu rur oraz przewodów hydraulicznych, a także w układach gdzie wykorzystuje się siłowniki, zawory, bloki itp. Dzięki wysokiemu ciśnieniu roboczemu oraz wyjątkowej odporności na eksploatację w wymagających warunkach nasze produkty doskonale spisują się zwłaszcza w maszynach przemysłowych, budowlanych i rolniczych. Asortyment firmy Madejski obejmuje złącza pod nakrętkę i pierścień zacinający, wszelkiego rodzaju przyłącza bez stożka, a także gwintowania stalowe ze stożkiem. Proponowana armatura dostępna jest w zróżnicowanej formie.


Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, dlatego w pełni rozumiemy oczekiwania naszych klientów w zakresie bezpiecznego, solidnego i szybkiego łączenia elementów. Dokładamy wszelkich starań, by produkty z logo Madejski stanowiły synonim niezawodności i funkcjonalności. Regularnie poszerzamy ofertę, implementując rozwiązania pozwalające na poprawę wydajności oraz efektywności produkowanej hydrauliki siłowej. Stawiamy również na innowacyjne technologie, które pomagają zmniejszać zanieczyszczenia spowodowane wyciekami płynów hydraulicznych. Nasze złącza nie zawodzą w najtrudniejszym środowisku pracy, a przy tym są ekologiczne.